Главная | Исследования | ПРЕСС-РЕЛИЗЫ И ОТЧЕТЫ | 13 ВЕРЕСНЯ В КИЄВІ ПРЕЗЕНТУВАЛИ ЕКСПЕРТНЕ ОПИТУВАННЯ ЩОДО ГЕНДЕРНОЇ ПРОБЛЕМАТИК...

13 ВЕРЕСНЯ В КИЄВІ ПРЕЗЕНТУВАЛИ ЕКСПЕРТНЕ ОПИТУВАННЯ ЩОДО ГЕНДЕРНОЇ ПРОБЛЕМАТИКИ В УКРАЇНІ

PDF Печать E-mail
13.09.2017 11:30

gender-img1

13 вересня в Києві презентували експертне опитування щодо гендерної проблематики в Україні

13 вересня об 11:30 в прес-центрі інформаційної агенції УНІАН ( м. Київ, вул. Хрещатик, 4) відбулася прес-конференція на тему: «На шляху до гармонії рівних: презентація експертного опитування щодо гендерної проблематики в Україні».

В рамках прес-конференції було презентоване експертне опитування «Гендерна проблематика та її актуальність в українському суспільстві». Опитування проведене Інститутом соціальних технологій «Соціополіс» на замовлення громадської організації Ліга захисту прав жінок «Гармонія Рівних».

В рамках заходу про результати дослідження та про їх значення для сучасної України проінформували заступник директора Інституту соціальних технологій «Соціополіс» Сергій Літвінов, голова громадської організації Ліга захисту прав жінок «Гармонія Рівних» Олександра Веденьєва, народний депутат України Ірина Суслова та представник Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини Михайло Чаплига.

Акредитація представників ЗМІ на місці проведення заходу за журналістськими посвідченнями.

Контакти ГО Ліга захисту прав жінок «Гармонія Рівних»:

Телефон: 096 485 47 97

E-mail: Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript  

Сторінка в Facebook: https://www.facebook.com/HARMONY.OF.EQUALS/ 

 

Завантажити матеріали: 

Звіт (doc)

Короткий звіт (doc)

Презентація (pdf)