Главная | Новости | Новости, комментарии...
Новости, комментарии
Виробнича практика студентів-соціологів у ІСТ «Соціополіс» PDF Печать E-mail
02.07.2018 19:14

Виробнича практика студентів-соціологів у ІСТ «Соціополіс»

З 11 по 24 червня 2018 року група студентів Навчально-наукового гуманітарного інституту на чолі з викладачем кафедри соціології та політології, кандидата соціологічних наук Тащенко А. Ю. проходила соціологічний практикум в Інституті соціальних технологій «Соціополіс» під керівництвом кандидата соціологічних наук, заступником директора і наукового керівника дослідницьких проектів Літвінова С. В.

Add a comment
Подробнее...
 
“Соціополіс” розпочинає маркетингове дослідження "Транскордонні можливості для малого та середнього бізнесу" України та Білорусі PDF Печать E-mail
25.04.2018 19:27

В рамках реалізації проекту «Активізація малого і середнього бізнесу в прикордонних регіонах України-Білорусі» експерти «СОЦІОПОЛІС: Social, Political & Market Research» Сергій Панченко, Сергій Літвінов, Ярослав Макітра взяли участь у другому Міжсекторальному засіданні, яке відбулось в місті Славутич 24 квітня 2018 року.

Add a comment
Подробнее...
 
ЗАЯВА PDF Печать E-mail
28.03.2018 17:47

ЗАЯВА

Інститут соціальних технологій «СОЦІОПОЛІС» звертає увагу громадськості на факти несанкціонованого використання назви нашої організації. Зокрема, нами виявлено, що зараз у Дніпропетровській області проводиться «опитування громадської думки», виконавці якого представляються від імені нашої компанії та використовують наш типовий опитувальник. При цьому, саме «опитування» має явно маніпулятивний характер та проводиться з грубими порушеннями професійних та етичних норм соціологічних досліджень.

Add a comment
Подробнее...
 
Коррупция как она есть: ставки сделаны, ставок больше нет PDF Печать E-mail
06.12.2017 11:00

Коррупция как она есть: ставки сделаны, ставок больше нет

заместитель директора компании
«СОЦИОПОЛИС: Social, Political & Market Research»,
кандидат социологических наук Сергей Литвинов

https://blogs.korrespondent.net/blog/events/3914547/

В разгар вымученной, но бойкой политической буффонады в исполнении неподражаемых Мишико и Злочынного РежЫмаTM я решился, вопреки мейнстриму, написать о вечном – о коррупции. Что нас ждёт дальше по ходу столь захватившего «пикейных жилетов» представления даже не интересно. Потому что предсказуемо. Дальше, как всегда, будет Путин. Нет, не так – П.У.Т.И.Н. Пусть. Украина. Тонет. И. Ноет. Власть и оппозиция гарантируют этот неизбежный результат со 146%-й вероятностью.

Add a comment
Подробнее...
 
<< Первая < Предыдущая 1 2 3 4 5 6 Следующая > Последняя >>

Страница 1 из 6