Главная | Новости | Новости, комментарии | Соціологи презентують результати екзит-полу по виборам в 94-му виборчому окрузі...

Соціологи презентують результати екзит-полу по виборам в 94-му виборчому окрузі

PDF Печать E-mail
13.12.2013 09:54

15 грудня о 20.30 в прес-центрі інформаційного агенства «Лігабізнесінформ» відбудеться презентація підсумків екзит-полу «Вибір Обухівщини та Васильківщини». Дослідження по 94-му виборчому округу (м. Васильків, м. Обухів, Васильківський та Обухівський райони Київської області) проведе «Інститут соціальних технологій «Соціополіс».

Мета проведення екзит-полу – забезпечення суспільного контролю над чесністю виборчої процедури та запобігання можливим фальсифікаціям волевиявлення виборців на повторних виборах народного депутата України.

Генеральна сукупність екзит-полу – виборці, які проголосували на виборчих дільницях одномандатного виборчого округу № 94 (крім спеціальних дільниць). Кількість виборчих дільниць, на яких буде проводитися екзит-пол, – 25. Обсяг вибірки – близько 2500 респондентів (в залежності від явки виборців).

Для проведення екзит-полу буде застосований метод таємного голосування (secret ballot). Вказаний метод полягає в тому, що в ході опитування замість прямого запитання «Скажіть, за кого Ви проголосували?», респонденту пропонується самому відмітити відповідь на це запитання у спеціальній анкеті з прізвищами кандидатів та вкинути її в запечатану урну, де вже знаходяться анкети з відповідями інших виборців.

В опитуванні будуть задіяні 50 інтерв’юерів (по 2 на кожній виборчій дільниці), які пройшли спеціальне навчання.

Захід відбудеться за адресою: м. Київ, вул. Т. Шамрило, 23. Прес-центр інформаційного агентства Лігабізнесінформ.

Інститут соціальних технологій "Соціополіс"

тел.+38 (044) 360-96-49

e-mail:   Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript

http://www.sociopolis.ua