Главная | Новости | Новости, комментарии | Виробнича практика студентів-соціологів у дослідницькій компанії «Соціополіс»...

Виробнича практика студентів-соціологів у дослідницькій компанії «Соціополіс»

PDF Печать E-mail
02.07.2018 19:14

Виробнича практика студентів-соціологів у ІСТ «Соціополіс»

З 11 по 24 червня 2018 року група студентів Навчально-наукового гуманітарного інституту на чолі з викладачем кафедри соціології та політології, кандидата соціологічних наук Тащенко А. Ю. проходила соціологічний практикум в Інституті соціальних технологій «Соціополіс» під керівництвом кандидата соціологічних наук, заступником директора і наукового керівника дослідницьких проектів Літвінова С. В.

n  004

Завдяки цьому практикуму студенти отримали чудову можливість після опанування теоретичних знань із навчальних дисциплін зануритися у перебіг реальних соціально-політичних досліджень і ознайомитися з тим, як відбувається проведення польових робіт та створюється база для розробки і впровадження соціальних і політичних технологій, надання політконсалтінгових послуг. Тим більш захоплююче для них було «переключитися» на роль соціолога-практика, оскільки ІСТ «Соціополіс» має досвід партнерства і виконання замовлень з такими організаціями, як Інститут соціології НАНУ, Бюро соціальних та політичних розробок, Український центр стратегічних рішень, Berta Communications, Інформаційне агентство «Українські новини», Arzinger, МедіаІнформ тощо. Тож студенти із задоволенням проводили час у полі та відмічали, що змогли розвинути свої комунікативні навички, навчитися бути більш стриманими та витривалими, зрозуміти складності роботи інтерв’юера та значимість надійного емпіричного підґрунтя соціологічних досліджень.