Останні дослідження, новини, коментарі

Институт социальных технологий «Социополис» провел опрос общественного мнения в одномандатном избирательном округе № 135 (Приморский район г. Одесса) с целью изучения электоральной ситуации в избирательном округе в связи с внеочередными выборами в Верховную Раду Украины, которые состоятся 21 июля 2019 года.

Детальніше...

Институт социальных технологий «Социополис» провел опрос общественного мнения в одномандатном избирательном округе № 133 (Киевский район г. Одесса) с целью изучения электоральной ситуации в избирательном округе в связи с внеочередными выборами в Верховную Раду Украины, которые состоятся 21 июля 2019 года.

Детальніше...

Архів Досліджень

Інфографіка

«Якби вибори депутатів Верховної Ради України відбувалися найближчої неділі, за виборчий список якої політичної партії Ви б проголосували?»
 
«Якби найближчої неділі відбувалися вибори депутата Верховної Ради від Вашого виборчого округу, за кого б Ви проголосували, якби у виборчому бюлетені були прізвища таких кандидатів?»(ОДНОМАНДАТНИЙ ВИБОРЧИЙ ОКРУГ № 188)
 
«Если бы в ближайшее воскресенье проходили выборы депутата Верховной Рады Украины от Вашего избирательного округа, за кого бы Вы проголосовали, если бы в избирательном бюллетене были фамилии таких кандидатов?»
 
Якщо б найближчої неділі відбувалися вибори Президента України, за кого б Ви проголосували, якби у виборчому бюлетені були прізвища таких кандидатів?
 
Якщо б найближчої неділі відбувалися вибори Президента України, за кого б Ви проголосували, якби у виборчому бюлетені були такі прізвища?
 

PDF Друк e-mail

СОЦІОПОЛІС: Social, Political & Market Research – незалежна дослідницька організація, головними напрямками діяльності якої є проведення соціальних, політичних і маркетингових досліджень, а також надання політконсалтингових послуг. «Соціополіс» був створений у 2002 році й протягом десятиліття став успішною дослідницькою компанією з великим досвідом проведення соціальних і політичних досліджень. Зростання компанії та попит з боку клієнтів спонукали нас розширити сферу діяльності за рахунок активного розвитку маркетингового напрямку. Нині до структури «Соціополіс» належать: ТОВ «Центр соціальних технологій «Соціополіс» (зареєстроване на початку 2008 року), яке займається проведенням переважно соціально-економічних і маркетингових досліджень, та громадська організація «Інститут соціальних технологій «Соціополіс», орієнтована на проведення соціальних, політичних досліджень і надання політконсалтингових послуг.

СОЦІОПОЛІС: Social, Political & Market Research має чималий досвід проведення досліджень в соціально-економічній та політичній сферах із застосуванням традиційних та новітніх опитувальних технологій. Найпоширенішими видами досліджень, які виконує наша компанія, є: масові опитування з використанням методу особистого (face-to-face) інтерв'ю; фокус-групові дослідження; глибинні інтерв'ю; телефонні опитування; експертні опитування; кабінетні дослідження. Наша компанія виконує повний цикл робіт – від розробки програми та інструментарію опитування до обробки його результатів і підготовки аналітичного звіту. Ми постійно реалізуємо проекти на замовлення клієнтів, а також наші власні дослідження.

Протягом минулих п’яти років «СОЦІОПОЛІС™: Social, Political & Market Research» провів понад 200 соціально-політичних та маркетингових досліджень. Понад 30 з них були презентовані провідними українськими інформаційними агентствами – «Інтерфакс», УНІАН, «Українські новини» тощо.

Окремим напрямком діяльності компанії «Соціополіс» є дослідження рівня відомості торговельних марок, а також подібності та відмінності торговельних марок – відповідно до вимог, визначених Законом України «Про інтелектуальну власність» та іншими нормативно-правовими актами у сфері захисту прав інтелектуальної власності.

Компанія «СОЦІОПОЛІС™: Social, Political & Market Research» надає консультації в сфері суспільно-політичних відносин політичним партіям, громадським організаціям, органам влади і окремим фізичним особам – під час виборчих кампаній, і в період між виборами. За час свого існування «Соціополіс» провів цілий ряд успішних інформаційних, виборчих та іміджевих кампаній, публічних заходів. Окремим видом діяльності в цьому напрямку є робота з кандидатами в народні депутати по мажоритарних виборчих округах.

Наша команда складається з досвідчених кваліфікованих співробітників – соціологів, маркетологів, політологів, психологів, політконсультантів. Співробітники компанії «Соціополіс» є авторами та співавторами монографій і наукових статей в сфері соціології, маркетингу і політології.

Компанія «СОЦІОПОЛІС™:Social, Political & Market Research» має власну опитувальну мережу, яка охоплює всю територію України та налічує близько 350 інтерв’юерів. Усі інтерв’юери компанії "Соціополіс" вільно володіють українською та російською мовами та проводять інтерв’ю однією з них за вибором респондента. Координація і контроль роботи інтерв’юерів здійснюється з центрального офісу у Києві та представництв в обласних центрах України, а також незалежною мережею польового контролю. Ми приділяємо особливу увагу контролю якості збору первинної соціологічної інформації як першочерговій передумові забезпечення якісної реалізації дослідницьких проектів.

Компанія «СОЦІОПОЛІС» в своїй роботі застосовує сучасні засоби і методи обробки та аналізу інформації (SPSS, ОСА тощо).

Нашими замовниками є громадські організації, ЗМІ, органи влади, політичні партії, політики, представники бізнесу.

У своїй роботі СОЦІОПОЛІС™: Social, Political & Market Research» дотримується директив та керівництв ESOMAR/WAPOR, а також Стандартів якості маркетингових досліджень Української асоціації маркетингу. З 2012 року Центр соціальних технологій «Соціополіс» є членом Української асоціації маркетингу.