Головна | Дослідження | Прес-релізи та звіти...
ПРЕС-РЕЛІЗИ ТА ЗВІТИ
Рівень обізнаності мешканців Києва про контрафактні товари та їх ставлення до можливості придбання таких товарів PDF Друк e-mail
Четвер, 23 листопада 2017, 18:04

Рівень обізнаності мешканців Києва про контрафактні товари та їх ставлення до можливості придбання таких товарів

Інститут соціальних технологій «Соціополіс» провів соціологічне опитування «Рівень обізнаності мешканців Києва про контрафактні товари та їх ставлення до можливості придбання таких товарів» (терміни проведення польового етапу опитування – з 9 по 13 листопада 2017 року). Збір первинної соціологічної інформації для вирішення завдань дослідження був виконаний методом телефонного інтерв’ю (САТІ). Всього було опитано 800 респондентів – зареєстрованих жителів Києва віком від 18 років. Теоретична статистична похибка репрезентативності частки ознаки з довірчою ймовірністю 0,95 не перевищує 3,5%.

Add a comment
Детальніше...
 
13 ВЕРЕСНЯ В КИЄВІ ПРЕЗЕНТУВАЛИ ЕКСПЕРТНЕ ОПИТУВАННЯ ЩОДО ГЕНДЕРНОЇ ПРОБЛЕМАТИКИ В УКРАЇНІ PDF Друк e-mail
Середа, 13 вересня 2017, 11:30

gender-img1

13 вересня в Києві презентували експертне опитування щодо гендерної проблематики в Україні 

13 вересня громадська організація Ліга захисту прав жінок «Гармонія Рівних» спільно з Інститутом соціальних технологій «Соціополіс» презентували експертне дослідження «Гендерна проблематика та її актуальність в українському суспільстві». 

Add a comment
Детальніше...
 
СТАВЛЕННЯ ЖИТЕЛІВ УКРАЇНИ ДО РЕФОРМУВАННЯ ДЕРЖАВНОЇ СИСТЕМИ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я (ЧЕРВЕНЬ 2017 РОКУ) PDF Друк e-mail
Середа, 14 червня 2017, 06:44

 Дослідницька компанія «Соціополіс: Social, Political & Market Research » спільно з контакт-центром «2call» провела опитування дорослих жителів України з метою вивчення їхнього ставлення до заходів щодо реформування державної системи охорони здоров'я в Україні на замовлення «Кореспондент.net». Опитування було проведене з використанням методу телефонного інтерв'ю (САТІ) з 9 по 12 червня 2017 року.

Add a comment
Детальніше...
 
СТАВЛЕННЯ МЕШКАНЦІВ УКРАЇНИ ДО ПОЛІТИКИ ДЕКОМУНІЗАЦІЇ (КВІТЕНЬ 2017 РОКУ) PDF Друк e-mail
Субота, 06 травня 2017, 12:35

Дослідницька компанія «Соціополіс» спільно з компанією «2call cоntact center» на замовлення "Кореспондент.net» провела опитування дорослих мешканців України з метою вивчення їх думки щодо деяких актуальних суспільно-політичних питань. Опитування було проведене з використанням методу телефонного інтерв'ю (САТІ) з 19 по 25 квітня 2017 року.

Add a comment
Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 1 з 11