Головна | Дослідження | Прес-релізи та звіти...
ПРЕС-РЕЛІЗИ ТА ЗВІТИ
Суспільно-політична та електоральна ситуація в Україні в середині лютого 2019 року PDF Друк e-mail
Четвер, 21 лютого 2019, 13:10

Інститут соціальних технологій «Соціополіс» провів всеукраїнське опитування громадської думки з метою вивчення поточної суспільно-політичної та електоральної ситуації в країні. Терміни проведення польового етапу опитування – з 8 по 15 лютого 2019 року. Об’єктом дослідження були жителі всіх регіонів України, за винятком Автономної Республіки Крим, м. Севастополя і окремих районів Донецької та Луганської областей, віком від 18 років.

Add a comment
Детальніше...
 
Суспільно-політична та електоральна ситуація в Україні в першій половині листопада 2018 року PDF Друк e-mail
Четвер, 22 листопада 2018, 12:00

Суспільно-політична та електоральна ситуація в Україні

в першій половині листопада 2018 року

Інститут соціальних технологій «Соціополіс» провів всеукраїнське опитування громадської думки з метою вивчення поточної суспільно-політичної та електоральної ситуації в країні. Терміни проведення польового етапу опитування – з 8 по 16 листопада 2018 року. Об’єктом опитування були жителі всіх регіонів України, за винятком Автономної Республіки Крим, м. Севастополя і окремих районів Донецької та Луганської областей, у віці від 18 років. Всього з використанням методу особистого інтерв’ю face-to-face було опитано 2403 респонденти, які зареєстровані у 139 населених пунктах України.

Add a comment
Детальніше...
 
Рівень обізнаності мешканців Києва про контрафактні товари та їх ставлення до можливості придбання таких товарів PDF Друк e-mail
Четвер, 23 листопада 2017, 18:04

Рівень обізнаності мешканців Києва про контрафактні товари та їх ставлення до можливості придбання таких товарів

Інститут соціальних технологій «Соціополіс» провів соціологічне опитування «Рівень обізнаності мешканців Києва про контрафактні товари та їх ставлення до можливості придбання таких товарів» (терміни проведення польового етапу опитування – з 9 по 13 листопада 2017 року). Збір первинної соціологічної інформації для вирішення завдань дослідження був виконаний методом телефонного інтерв’ю (САТІ). Всього було опитано 800 респондентів – зареєстрованих жителів Києва віком від 18 років. Теоретична статистична похибка репрезентативності частки ознаки з довірчою ймовірністю 0,95 не перевищує 3,5%.

Add a comment
Детальніше...
 
13 ВЕРЕСНЯ В КИЄВІ ПРЕЗЕНТУВАЛИ ЕКСПЕРТНЕ ОПИТУВАННЯ ЩОДО ГЕНДЕРНОЇ ПРОБЛЕМАТИКИ В УКРАЇНІ PDF Друк e-mail
Середа, 13 вересня 2017, 11:30

gender-img1

13 вересня в Києві презентували експертне опитування щодо гендерної проблематики в Україні 

13 вересня громадська організація Ліга захисту прав жінок «Гармонія Рівних» спільно з Інститутом соціальних технологій «Соціополіс» презентували експертне дослідження «Гендерна проблематика та її актуальність в українському суспільстві». 

Add a comment
Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 1 з 12