Головна | Новини | Новини, коментарі...
Новини, коментарі
Суспільно-політична та електоральна ситуація в Україні в середині лютого 2019 року PDF Друк e-mail
Четвер, 21 лютого 2019, 13:10

Інститут соціальних технологій «Соціополіс» провів всеукраїнське опитування громадської думки з метою вивчення поточної суспільно-політичної та електоральної ситуації в країні. Терміни проведення польового етапу опитування – з 8 по 15 лютого 2019 року. Об’єктом дослідження були жителі всіх регіонів України, за винятком Автономної Республіки Крим, м. Севастополя і окремих районів Донецької та Луганської областей, віком від 18 років.

Add a comment
Детальніше...
 
Транскордонні можливості для малого і середнього бізнесу України та Республіки Білорусь PDF Друк e-mail
Вівторок, 05 лютого 2019, 18:50

ТРАНСКОРДОННІ МОЖЛИВОСТІ ДЛЯ МАЛОГО І СЕРЕДНЬОГО БІЗНЕСУ УКРАЇНИ ТА РЕСПУБЛІКИ БІЛОРУСЬ

У Чернігові обговорили перспективи співробітництва малого та середнього бізнесу у прикордонних регіонах України-Білорусі. 28-29 січня відбулось підведення підсумків 14-місячної гранатової програми Європейського Союзу «Активізація малого та середнього бізнесу у прикордонних регіонах України-Білорусі».

Add a comment
Детальніше...
 
Суспільно-політична та електоральна ситуація в Україні в першій половині листопада 2018 року PDF Друк e-mail
Четвер, 22 листопада 2018, 12:00

Суспільно-політична та електоральна ситуація в Україні

в першій половині листопада 2018 року

Інститут соціальних технологій «Соціополіс» провів всеукраїнське опитування громадської думки з метою вивчення поточної суспільно-політичної та електоральної ситуації в країні. Терміни проведення польового етапу опитування – з 8 по 16 листопада 2018 року. Об’єктом опитування були жителі всіх регіонів України, за винятком Автономної Республіки Крим, м. Севастополя і окремих районів Донецької та Луганської областей, у віці від 18 років. Всього з використанням методу особистого інтерв’ю face-to-face було опитано 2403 респонденти, які зареєстровані у 139 населених пунктах України.

Add a comment
Детальніше...
 
Виробнича практика студентів-соціологів у дослідницькій компанії «Соціополіс» PDF Друк e-mail
Понеділок, 02 липня 2018, 19:14

Виробнича практика студентів-соціологів у дослідницькій компанії «Соціополіс»

З 11 по 24 червня 2018 року група студентів Навчально-наукового гуманітарного інституту на чолі з викладачем кафедри соціології та політології, кандидата соціологічних наук Тащенко А. Ю. проходила соціологічний практикум в Інституті соціальних технологій «Соціополіс» під керівництвом кандидата соціологічних наук, заступником директора і наукового керівника дослідницьких проектів Літвінова С. В.

Add a comment
Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 Наступна > Кінець >>

Сторінка 1 з 7