Головна | Новини | Новини, коментарі...
Новини, коментарі
Виробнича практика студентів-соціологів у дослідницькій компанії «Соціополіс» PDF Друк e-mail
Понеділок, 02 липня 2018, 19:14

Виробнича практика студентів-соціологів у дослідницькій компанії «Соціополіс»

З 11 по 24 червня 2018 року група студентів Навчально-наукового гуманітарного інституту на чолі з викладачем кафедри соціології та політології, кандидата соціологічних наук Тащенко А. Ю. проходила соціологічний практикум в Інституті соціальних технологій «Соціополіс» під керівництвом кандидата соціологічних наук, заступником директора і наукового керівника дослідницьких проектів Літвінова С. В.

Add a comment
Детальніше...
 
“Соціополіс” розпочинає маркетингове дослідження "Транскордонні можливості для малого та середнього бізнесу" України та Білорусі PDF Друк e-mail
Середа, 25 квітня 2018, 19:27

В рамках реалізації проекту «Активізація малого і середнього бізнесу в прикордонних регіонах України-Білорусі» експерти «СОЦІОПОЛІС: Social, Political & Market Research» Сергій Панченко, Сергій Літвінов, Ярослав Макітра взяли участь у другому Міжсекторальному засіданні, яке відбулось в місті Славутич 24 квітня 2018 року.

Add a comment
Детальніше...
 
ЗАЯВА PDF Друк e-mail
Середа, 28 березня 2018, 17:47

ЗАЯВА

Інститут соціальних технологій «СОЦІОПОЛІС» звертає увагу громадськості на факти несанкціонованого використання назви нашої організації. Зокрема, нами виявлено, що зараз у Дніпропетровській області проводиться «опитування громадської думки», виконавці якого представляються від імені нашої компанії та використовують наш типовий опитувальник. При цьому, саме «опитування» має явно маніпулятивний характер та проводиться з грубими порушеннями професійних та етичних норм соціологічних досліджень.

Add a comment
Детальніше...
 
Коррупция как она есть: ставки сделаны, ставок больше нет PDF Друк e-mail
Середа, 06 грудня 2017, 11:00

Коррупция как она есть: ставки сделаны, ставок больше нет

заместитель директора компании
«СОЦИОПОЛИС: Social, Political & Market Research»,
кандидат социологических наук Сергей Литвинов

https://blogs.korrespondent.net/blog/events/3914547/

В разгар вымученной, но бойкой политической буффонады в исполнении неподражаемых Мишико и Злочынного РежЫмаTM я решился, вопреки мейнстриму, написать о вечном – о коррупции. Что нас ждёт дальше по ходу столь захватившего «пикейных жилетов» представления даже не интересно. Потому что предсказуемо. Дальше, как всегда, будет Путин. Нет, не так – П.У.Т.И.Н. Пусть. Украина. Тонет. И. Ноет. Власть и оппозиция гарантируют этот неизбежный результат со 146%-й вероятностью.

Add a comment
Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 Наступна > Кінець >>

Сторінка 1 з 6