Головна | Новини | Новини, коментарі | Нинішня політика уряду може спровокувати третій Майдан...

Нинішня політика уряду може спровокувати третій Майдан

PDF Друк e-mail
П'ятниця, 04 грудня 2015, 10:00

Настрої українського суспільства сьогодні є критично близькими до тих, що були напередодні другого Майдану.

Про це заявив заступник директора Центру соціальних технологій «Соціополіс», кандидат соціологічних наук Сергій Літвінов під час круглого столу в інформаційному агентстві «ЛігаБізнесІнформ».

«Сьогодні можна констатувати повернення суспільних настроїв до ситуації, яка була напередодні другого Майдану. Це не означає, що неодмінно відбудеться третій Майдан, але тенденція загрозлива», - сказав він.

За словами експерта, однією з причин масового незадоволення населення є політика уряду Прем’єр-міністра України Арсенія Яценюка.

«Зараз усіх хвилює питання – чи не буде в Україні соціальних збурень, якщо на чолі уряду залишиться Яценюк. Дійсно, ефективність цього уряду, його легітимність в очах простих людей дуже низька! Стан речей, коли міністри критикують уряд, у якому працюють - це абсурд... Якщо не буде базової довіри громадян до державних інституцій, то відносини між політиками, кулуарні ігри вже не будуть мати ніякого значення. У такому випадку, дійсно, можуть розпочатись значні народні виступи та масові протести», - наголосив С. Літвінов.