Головна | Про нас | Фото і Відео...
Фото і Відео
Стартувала безстрокова акція «Україна без сексизму» PDF Друк e-mail
Четвер, 05 жовтня 2017, 14:01

Громадська організація Ліга захисту прав жінок «Гармонія рівних» запускає новий соціальний проект «Україна без сексизму». В рамках проекту буде створена розгалужена мережа антисексистських інспекторів, які відслідковуватимуть факти сексизму в столиці та регіонах. Дана інформація буде оприлюднена та систематизована й по кожному випадку Ліга захисту прав жінок звернеться до компетентних державних установ. Результатом кампанії стане зменшення кількості сексистстської продукції в рекламі, у ЗМІ, а також кількості сексистських висловлювань публічних осіб.

Детальніше...
 
Експертне опитування «Гендерна проблематика та її актуальність в українському суспільстві» PDF Друк e-mail
Середа, 04 жовтня 2017, 16:00

Заступник директора Інституту соціальних технологій «Соціополіс» Сергій Літвінов про експертне опитування «Гендерна проблематика та її актуальність в українському суспільстві», проведене дослідницькою компанією «Соціополіс: Social, Political & Market Research » спільно з контакт-центром «2call»  на замовлення громадської організації Ліга захисту прав жінок «Гармонія Рівних».

 
Прес-конференція в Одесі в березні 2012 року PDF Друк e-mail
Четвер, 25 липня 2013, 10:57

Прес-конференція «Основні соціально-економічні проблеми і соціально політична ситуація в Одесі в лютому-березні 2012 року», що відбулася 13 березня 2012 року у прес-центрі «Paritet» в Одесі, за участю директора Центру соціальних технологій «Соціополіс» Сергія Панченко.

Детальніше...