“Соціополіс” розпочинає маркетингове дослідження "Транскордонні можливості для малого та середнього бізнесу" України та Білорусі

В рамках реалізації проекту «Активізація малого і середнього бізнесу в прикордонних регіонах України-Білорусі» експерти «СОЦІОПОЛІС: Social, Political & Market Research» Сергій Панченко, Сергій Літвінов, Ярослав Макітра взяли участь у другому Міжсекторальному засіданні, яке відбулось в місті Славутич 24 квітня 2018 року.

Метою даного заходу було налагододження конструктивного та прозорого діалогу між малим та середнім бізнесом України та Білорусі. Однією з головних тем ІІ Міжсекторального засідання стало обговорення проблем у налагодженні зовнішньоекономічних відносин між Україною та Білоруссю в транскордонному регіоні, а також визначення перешкод в торгівлі між країнами, можливих шляхів їх вирішення.

Захід був організований Славутицьким міським фондом підтримки підприємництва спільно з Виконавчим комітетом Славутицької міської ради.

Нагадуємо, проект «Активізація малого і середнього бізнесу в прикордонних регіонах України-Білорусі» по Програмі транскордонного співробітництва країн Східного партнерства (EaPTC) фінансується Європейським союзом. Партнерами в реалізації проекту є виконавчий комітет Славутицької міської ради, Славутицький міський фонд підтримки підприємців, Білоруський торгово-економічний університет, Чернігівська регіональна торгово-промислова палата, Прилуцький Центр підтримки підприємництва. Дослідницька компанія «СОЦІОПОЛІС: Social, Political & Market Research» в рамках даного проекту відповідає за збір, обробку та узагальнення маркетингової інформації, що дозволить оптимізувати транскордонне співробітництво малого та середнього бізнесу України і Білорусії.