ЗАЯВА

ЗАЯВА

Інститут соціальних технологій «СОЦІОПОЛІС» звертає увагу громадськості на факти несанкціонованого використання назви нашої організації. Зокрема, нами виявлено, що зараз у Дніпропетровській області проводиться «опитування громадської думки», виконавці якого представляються від імені нашої компанії та використовують наш типовий опитувальник. При цьому, саме «опитування» має явно маніпулятивний характер та проводиться з грубими порушеннями професійних та етичних норм соціологічних досліджень.

Заявляємо, що наша компанія не має жодного відношення до вказаного «опитування» і вважаємо, що такі дії завдають шкоди нашій діловій репутації.

Також повідомляємо, що ми володіємо переконливими та достатніми доказами щодо того, які конкретні особи та політичні сили стоять за цим порушенням. Метою їхніх дій є незаконний збір інформації про виборців для використання цих даних у виборчій кампанії на виборах у Новомосковській міській об’єднаній територіальній громаді. Вважаємо, що «спеціалісти», котрі не тільки порушують корпоративну етику, а діють поза рамками Конституції та законів України, повинні понести належне покарання. В зв’язку з цим ми готуємо відповідні звернення до правоохоронних органів.

Звертаємось до мешканців населених пунктів Новомосковської ОТГ з проханням відмовлятися у найближчі дні від участі в будь-яких соціологічних опитуваннях, у випадку якщо інтерв’юери представляються від імені компанії «Соціополіс», та просимо повідомляти про такі факти по телефону або на адресу електронної пошти, які наведені нижче. Принагідно висловлюємо велику подяку активним та небайдужим громадянам, які допомогли нам з’ясувати ситуацію та встановити порушників.

 

Наші контакти:

тел.: (044)360-96-49; е-мейл: office@sociopolis.ua; сайт: sociopolis.ua.

З повагою, прес-служба дослідницької організації
  «СОЦІОПОЛІС: Social, Political & Market Research»